Galeria – rok szkolny 2019-2020

 
 

01.10.2019 gościli u nas artyści Teatru „Piwnica na Wójtowskiej” ze spektaklem „O niegrzecznym zajączku”. Dla niektórych z nas było to ogromne przeżycie, pierwszy teatrzyk w przedszkolu.

3.10.2019 oglądaliśmy spektakl „Czarownica Niska Emisja”. Edukacja ekologiczna przedszkolaków w ramach kampanii informacyjno – edukacyjnej w zakresie ochrony środowiska „Pruszków walczy o czyste powietrze”.

12.11.2019 –  w naszym Przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akademia przede wszystkim miała przypomnieć tamte ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas refleksje. W uroczystości wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne, z których każda przygotowała występ, prezentując patriotyczne pieśni i wiersze.

11.12.2019 – powstała wspaniała wystawa przyniesionych przez dzieci Misiów – strażników bezpieczeństwa. Wśród nich znaleźli się: policjanci, strażacy, lekarze i pielęgniarki, ratownicy medyczni, harcerze, żołnierze.
Serdecznie gratulujemy pomysłów!!!
Wszystkie dzieci otrzymały symboliczne nagrody, które wręczyła Pani Dyrektor.