Galeria – rok szkolny 2021-2022

 
 

Przedszkole Miejskie Nr 15 zwyczajowo przyłączyło się do obchodów Międzynarodowego Dnia Przedszkolaka. Tego dnia mieliśmy okazję bawić się wspólnie z kolegami i koleżankami w nowej formie – online. Aktualna sytuacja nie pozwala nam na wspólne spotkania, jednak wykorzystanie nowych technologii je ułatwia. Ogromną radością dla naszych podopiecznych była możliwość porozmawiania i wspólnego śpiewania z kolegami, rodzeństwem z innych grup.
W tym roku przyłączyliśmy się do Ogólnopolskiej akcji „Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. Wspólnie z dziećmi z całej Polski o godzinie 10.00 zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy do piosenki „Życie przedszkolaka”. Dzieci tego dnia otrzymały pamiątkowe medale, które mogły indywidualnie ozdobić i zabrać do domu. Każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w wydarzeniu.
Nasze zuchy wybrały się na spacer w najbliższym otoczeniu przedszkola. Dzięki wesołym śpiewom wszyscy spotkani przechodnie mogli się dowiedzieć, że przedszkolaki obchodzą swoje święto..