Ważne wydarzenia – Styczeń – Luty 201

 

Styczeń 

25 WOŚP – 15 stycznia 2017. Dzieci z naszej grupy  wystąpiły z programem artystycznym w 25 Finale Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy w szkole podstawowej nr.2.

Luty

Święto Babci i Dziadka.
Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. To właśnie 02.02.2017r. odbyła się w naszej grupie wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały bajkę pt. ”Zimowa przygoda czerwonego kapturka”. Artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a szanowni Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. W ten sposób, wnuczęta mogły podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie dzieci  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Frekwencja, jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Po występach Goście zostali zaproszeni przez dzieci na przygotowany słodki poczęstunek.
Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.

07.02.2017r. odwiedziły nas dzieci z klasy II szkoły podstawowej nr2. Nasze dzieci zaprosiły uczniów na przedstawienie teatralne pt. ”Zimowa przygoda Czerwonego Kapturka”